خدمات ما

 • فنی و مهندسی :

بخش فنی و مهندسی با ارائه خدماتی برتر در حوزه طراحی و ساخت تجهیزات صنایع نفت،‌گاز،‌پتروشیمی ، شیمیایی، معدن و سایر صنایع مرتبط فعال می باشد .

این بخش با حضور کارشناسان برجسته و مجرب و بر اساس کدهای (ASME,ASTM,ANSI,DIN, ..) و استانداردهای مربوطه و با تکیه بر نرم افزارهایی نظیر Hysys, Aspen b-Jack, Tank, Pvelite, Auto Cad , Catia, Ansys,Solid work مسئولیت اجرای مهندسی تفضیلی تجهیزات ثابت نظیر انواع صافی ها ،‌فیلترها، تصفیه کننده های گاز و مایع ، جداکننده های بخار ، شعله شکن ها ،‌فلنج ها و سایر تجهیزات خاص بین خطوط را بر عهده دارد.

فعالیت های انجام شده برای تجهیزات فوق الذکر شامل موارد زیر می باشد :

 • انجام محاسبات مکانیکی به وسیله روش های مبتنی بر استانداردها
 • ترسیم نقشه های ساخت با استفاده از اطلاعات حاصله از محاسبات و استانداردهای پروژه
 • تهیه مدارک و دستورالعمل های ساخت نظیر مدارک جوشکاری و تست های غیر مخرب و سختی و هیدروتست ها ، دستورالعمل رنگ و …
 • تهیه لیست مواد و قطعات مورد نیاز تجهیزات جهت خریداری و تعامل متقابل با کارخانه جهت ساخت
 • ارائه نکات فنی ،‌تمرکز بر روی مشکلات مشتری و ارائه راه حل های کاربردی

این بخش همواره در نظر دارد تا از طریق کسب دانش های جدید و فرآیند اصلاح و بهینه سازی روش ها در جهت ارتقاء خود در این صنعت کوشا باشد.

 • ساخت :

گروه ساخت و تولید با نظارت بخش فنی و مهندسی و مدیران با سابقه در این صنعت از زمان وارد شدن مواد اولیه به کارخانه ، شروع روند ساخت ،‌بازرسی ،‌تأیید و تحویل قطعات به صورت شبانه روزی فعالیت داشته و با هدف کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان آماده خدمات رسانی می باشند

واحد ساخت شرکت فراکاران تولید کاهنگان باحضور افرادی مجرب و در تعامل مستقیم با دفتر مرکزی و با در اختیار داشتن امکانات زیر توانایی ساخت انواع صافی ها- فیلترها-تصفیه کننده های گاز و مایع- جدا کننده بخار-شعله شکن ها-فلنج ها-و سایر تجهیزات خاص بین خطوط را دارا می باشد.

 1. محیط کاری به مساحت 2240 متر مربع
 2. سوله و انبار به مساحت 1200 متر مربع
 3. دستگاه نورد
 4. دستگاه های جوشکاری ( برق، CO2 ، آرگون )
 5. دستگاه های برش ( پلاسما و اتومات )
 6. جرثقیل سقفی و لیفتراک
 • بازرگانی :

بخش بازرگانی با دسترسی به منابع مورد تأیید در سراسر دنیا امکان خدمات رسانی و ارائه خدمات و تأمین قطعات و مواد اولیه از معتبرترین برندها با مناسب ترین قیمت و کیفیت را دارد.

 • کنترل کیفیت :

واحد کنترل کیفیت کارخانه توانمند در کنترل کیفیت محصولات و تجهیزات با ابزار آلات پیشرفته ، بازرسی مواد خام و تهیه انواع گزارش ها و درخواست ها و در نهایت تهیه کتابچه نهایی پروژه می باشد.

علاوه بر موارد اشاره شده در بالا کارخانه شرکت فراکاران تولید کاهنگان قابلیت ارائه خدمات دیگری نظیر رنگ آمیزی ، سند بلاست، برشکاری با جت آب ، انجام کلیه تست های غیر مخرب ، هیدروتست و تهیه قطعات یدکی را نیز دارا می باشد.

 • تحویل :

این مرحله نه اتمام کار بلکه شروع تعهد این سازمان به مشتریان محترم خواهد بود .

 • پشتیبانی و خدمات پس از فروش :

این مجموعه به صورت تمام وقت آماده خدمات رسانی و پشتیبانی از کالاهای ساخت خود به صورت منعطف و مطابق با درخواست مشتریان محترم بوده و به صورت عرف رایج کار تا 12 ماه محصولات خود را گارانتی و پشتیبانی می نماید.